فرصت های شغلی استان و کشوری

توجه
چهار شرکت مطرح استان و سه کارخانه که جدیدا افتتاح شده از هم اکنون اولویتهای اشتغال سال آینده خود را مشخص، و از طریق مرکز کاریابی سازندگی استان قم اقدام به گزینش وجذب پرسنل مورد نیاز درسطوح مختلف مهندسی، اداری وتولید (آقایان وخانمها) باشرایط حقوقی حداقل قانون کار با مزایا، بیمه، سرویس وحق فنی می نمایند.
 
متخصصین ثبت نامی به تفکیک تخصص

 
دستمزد سال 1393
 
ثبت سفارش کار

کارفرمای گرامی

مرکز کاریابی سازندگی استان قم ضمن احترام به پیشنهادهای برخی کارفرمایان،کارجویان و همچنین برگرفته از نیازسنجی بعمل آمده،با هدف ایجاد بانک اطلاعات متخصصین و نمایش مهارت و تخصص آنها به شما بمنظور دسترسی سریعتر و مطلوبتر اقدام به راه اندازی این سایت نموده است.

جهت مشاهده متخصصین ثبت نام شده روی لینک مرجع متخصصین استان قم کلیک کرده سپس افراد موردنظر را انتخاب نموده و در بخش ثبت سفارش کارفرما در قسمت کد متخصصین درخواستی شماره پرونده را وارد تا در کوتاهترین زمان جهت انجام مصاحبه و گزینش بحضور معرفی گردند.

ثبت سفارش کار

 
ثبت نام متخصصین

در پی نیازسنجی بعمل آمده مشخص گردید جهت اشتغال سریعتر و مطلوبتر فارغ التحصیلان نوعی خلأ ارتباطی بین کارفرمایان و متخصصین وجود دارد.

و به دنبال فرصتی بودیم تا بتوانیم مستقیما توانمندی، تخصص و مهارتهای شما را به بازار کار و کارفرمایان استان به نمایش بگذاریم

لذا برآن شدیم سایتی راه اندازی کنیم تا راهی برای نزدیکتر شدن شما به بازار هدف باشد.


متخصص گرامی هنگام ثبت نام به نکات ذیل توجه فرمایید.

1- بمنظور به روز شدن رزومه و همچنین اطلاع کارفرما از اشتغال یا عدم اشتغال، رزومه شما به مدت سه ماه به نمایش گذاشته خواهد شد و پس از آن میبایست مجددا ثبت نام صورت گیرد.

2- لطفا فرم ثبت نام را دقیق،کامل و متناسب با مهارتهایتان تکمیل کنید

3- لطفا اگر بصورت تمام وقت جویای کار هستید این فرم را تکمیل کنید برای عزیزانی که جویای کار پاره وقت میباشند بزودی بصورت مجزا ثبت نام خواهد شد.

4- معرفی فرصت های شغلی از طرف کاریابی صرفا در محدوده استان قم میباشد،با این حال شما میتوانید آخرین فرصت های استخدامی کشوری نیز در لینک فرصت های شغلی ملاحظه فرمایید

 


ضوابط مؤسسات کاریابی

براساس دستورالعمل جدید وزارت کار، مؤسسات کاریابی موظف هستند بابت مشاوره و ثبت نام از جویندگان کار مبلغ 100,000 ریال و بابت حق الزحمه بکارگماری حداکثر 50% حقوق دریافتی ماه اول را دریافت نمایند.

عزیزانی که به صورت اینترنتی ثبت نام می‌کنند مبلغ ثبت نام را در اولین حضور خود در کاریابی سازندگی و هنگام ارائه کپی مدارک (کپی شناسنامه و کارت ملی، پایان خدمت ، کپی مدرک تحصیلی و یک قطعه عکس جدید)پرداخت می‌نمایند.

 

 


ثبت نام متخصصین

moharam-gif

ثبت نام کارجو

moharam-gif

منوی اصلی

 

 

 

 

 

نشانی : قم/خیابان آذر/نرسیده به سه راه بازار/جنب بانک تجارت مرکز/ موسسه مشاوره شغلی و کاریابی سازندگی
تلفن : 37724222-025
Email : info@karyabisazandegi.ir
کليه حقوق اين پايگاه متعلق به karyabisazandegi.ir مي باشد.